آمار خیره کننده پریرا با لباس سپاهان

مهاجم برزیلی سپاهانی‌ها همچنان می‌تازد

مهاجم برزیلی سپاهانی‌ها که در دیدار مقابل صبا نیز برای این تیم گلزنی کرد، بازی به بازی، آمار خود را در دوره جدید حضور در جمع اصفهانی‌ها خیرکننده تر می‌کند، او روی ۶ گل این تیم تأثیر مستقیم داشته و یک پنالتی به دست آورده است.

01078078

پس از مشکلات اداری مربوط به ثبت قرارداد لوسیانو پریرا برای لیگ پانزدهم، وی یک نیم‌فصل از حضور در بازی‌ها محروم بود و از هفته هجدهم فرصت حضور در میدان را پیدا کرد.

پریرا در ۷ دیداری که در دوره جدید حضور خود در سپاهان به میدان رفته است(۵ بازی در لیگ و ۲ بازی در لیگ قهرمانان آسیا) توانسته ۵ بار برای این تیم گلزنی کند، ۱ پاس گل ارسال کند و ۱ پنالتی نیز به دست بیاورد، پریرا در بازی برابر تیم‌های پرسپولیس، سایپا، صبا و النصر امارات (۲ بار) برای سپاهان گل زد، در بازی برابر سپاهانی‌ها پاس تنها گل تیمش را ارسال کرد و در دیدار با سایپا نیز ۱ پنالتی به دست آورد که توسط خلعتبری از دست رفت.

پس از جدایی شریفی از جمع سپاهانی‌ها (که اتفاقاً در لیگ پانزدهم برای این تیم پرفروغ ظاهرنشده بود)، حضور لوسیانو پریرا خیال هواداران این تیم را از گلزنی راحت کرده است، همان‌طور که این بازیکن در ۷ دیدار اخیر، این موضوع را به‌خوبی به اثبات رسانده است.

ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!