استیماچ: هوادار باید ۹۰ دقیقه تشویق کند

ایگور استیماچ می گوید به بازیکنانم تبریک بگویم چون معتقدم آنها با همه توان بازی کردند و تا آخرین ثانیه تلاش کردند.

ایگور استیماچ در نشست خبری پس از دیدار مقابل استقلال اهواز گفت:

1454851780__dsc4432

به بازیکنانم تبریک می گویم
با وجود آنکه استقلال اهواز در قعر جدول قرار دارد اما امروز بار دیگر مشخص شد که هیچ تیمی تاکنون نتوانسته به راحتی این تیم را شکست بدهد.بازیکنان ما پس از بازی سختی که مقابل استقلال داشتیم به لحاظ بدنی تخلیه شدند. در ۷ روز اخیر نیز اتفاقات بدی در تیم رخ داد و این مسئله روی روند تیم تأثیرگذار بود. با این وجود باید به بازیکنانم تبریک بگویم چون معتقدم آنها با همه توان بازی کردند و تا آخرین ثانیه تلاش کردند و موقعیت‌های گل زیادی مقابل دروازه حریف بوجود آوردند اما متأسفانه باز هم در ضربات آخر دقیق نبودیم.

هربازی یک پنالتی
دوست دارم درباره داوری صحبت کنم. ما عادت کرده‌ایم که در هر بازی یک پنالتی به نفع سپاهان نگیرند.

به بازیکنان توهین نکنید
چیزی که مرا اذیت می‌کند این است که متأسفانه افرادی که انتظار می‌رود عشق خود را به باشگاه نشان بدهند به بازیکنان توهین می‌کنند. دلیل این مسئله برایم مشخص نیست. تنها کسی که مسئولیت نتایج را دارد من هستم نه بازیکنان.

هوادار باید ۹۰ دقیقه تشویق کند
چگونه است آنهایی که می‌‌توانند با تشویق‌‌های خود به تیم کمک کنند به بازیکنانی که عرق می‌ریزند توهین می‌کنند؟ آیا فکر می‌کنند اینگونه به سپاهان کمک کنند. آنها باید به خودشان برگردند. در واقع تیمی را که دوست دارید لازم است که ۹۰ دقیقه از آن حمایت کنید. اگر بازیکنان لباس خود را خیس نکنند و با نهایت توان خود بازی نکنند آن موقع است تماشاگران حق اعتراض و توهین دارند. این توصیه ساده به تماشاگران است که چگونه می‌توانند تیم خود را دوست داشته باشند. عشق واقعی زمانی مشخص می‌شود که باشگاه در سختی باشد.

با سپاهان قرارداد دارم
من با سپاهان قرارداد دارم وظیفه‌ام است تا آخرین لحظه تلاش کنم. من از آنهایی نیستم که به راحتی دستم را بالا ببرم به خصوص الان که دیدم و شنیدم بعضی از کسانی که در باشگاه هستند علیه تیم خود مبارزه می‌کنند. من تأکید دارم تا پایان باشم. اینکه باشگاه چه تصمیمی بگیرد مسئولیت خودش است.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!