شریفی: نه بطری کوبیدم، نه اعتراض کردم

آقای قلعه نویی بازی ام ندهد ناراحت نمی شوم

نه بطری به زمین کوبیدم و نه اعتراض کردم. تابع نظر امیر قلعه نویی هستم. چون او بهترین تصمیم را برای موفقیت تراکتورسازی می گیرد.

01078078

بعد از پایان بازی پرسپولیس – تراکتورسازی، شایعه عصبانیت مهدی شریفی از نیمکت نشینی و عدم حضور در زمین منتشر شد که  این شایعه را تکذیب می کند. شریفی می گوید:« کدام عصبانیت؟ کدام پرتاب بطری؟ در شخصیت من نیست که چنین کارهایی انجام بدهم. حتی اگر یک ثانیه هم برای تراکتورسازی بازی نکنم. همه مرا می شناسند و می دانند که جای اعتراض تلاش می کنم تا نظر سرمربی را جلب کنم. باز هم تاکید می کنم که اعتراض نکردم و این شایعه را از بیخ و بن تکذیب می کنم.»

شریفی در ادامه می گوید:« وقتی به تراکتورسازی آمدم مچ پایم درد می کرد. البته برخی اوقات خوب می شد و دوباره درد می گرفت. امیرخان تشخیص داد که مداوای اساسی انجام بدهم و با سلامت کامل برای تراکتورسازی بازی کنم. به تهران آمدم و پایم را نشان دادم. پزشکان گفتند مچ پایت استخوان اضافه آورده و باید جراحی کنی. دکتر تیم ما گفت که با فیزیوتراپی می توانی برای دقایقی هم که شده تراکتورسازی را کمک کنی. به همین دلیل امیرخان تصمیم گرفت تا در بازی های تراکتورسازی مرا برای دقایق پایانی به زمین بفرستد تا مچ پایم آسیب بیشتری نبیند. اگر روی مچم فشار بیاورم بدتر می شود و قلعه نویی هم به من کمک کرده تا در این شرایط اتفاق بدتری برایم رخ ندهد.»

شریفی می گوید:« دکترها اجازه ۹۰ دقیقه بازی کردن را به من ندادند. خودم هم فشار نیاوردم و اوضاع را کنترل کردم تا اینکه الان دردش کمتر شده اما تمام نشده. باید مدارا کنم تا فصل به پایان برسد. آنوقت می توانم برای همیشه این آسیب دیدگی را برطرف کنم. شاید بازی فیزیکی بود که به من فرصت حضور در زمین نرسید. البته من هم تا وقتی تعویض سوم مان انجام شد گرم کردم تا خودم را آماده نگه دارم. ضمن اینکه نظر امیر خان است که به من بازی بدهد یا نه. من خوشحالم که شاگرد او هستم و زیر نظر این مربی بزرگ بازی می کنم. حالا چه ۱۰ دقیقه ، چه یک دقیقه و چه اینکه ۹۰ دقیقه روی نیمکت بنشینم.»

شریفی در پایان می گوید:« خوشبختانه ما یک تیم هستیم و برای هیچ یک از بازیکنان تراکتورسازی فرقی ندارد که کدام در زمین باشند. تیممان در شرایط حساسی است و همه درک می کنند و می دانند که امیر خان بهترین تصمیم را می گیرد. یک روز مهدی شریفی بازی می کند و یک روز بازیکنی دیگر. هر کسی هم داخل زمین می رود بهترین بازی را انجام می دهد. من هم از بازی نکردن ناراحت نشدم و هر وقت کادر فنی صلاح بداند به زمین می روم و بهترین عملکردم را به نمایش می گذارم. مهم کمک به تراکتورسازی و موفقیت این تیم است. چه با حضور من و چه بدون من.» 

ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهی ارسال نشده است!